Wkręty oczkowe z gwintem do drewna Art. 9079 A2 4,7X30
1,32 złszt. (1,07 zł netto)
Haki z gwintem metrycznym Art. 9081 A2 M 5X50
1,78 złszt. (1,45 zł netto)
Wkręty oczkowe z gwintem do drewna Art. 9079 A2 5,25X30
SKU:
Art. 9079 A2 5,25X30
RODZAJ
OCZKOWE
1,98 złszt. (1,61 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| RODZAJ | OCZKOWE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 1,06 kg |
| Średnica (d) | 6,30 mm |
| Długość całkowita (l) | 30 mm |
| Typ gwintu | Wątek drewna |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje drewniane |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Długość gwintu (b) | 17 mm |
| Zastosowania | Idealne do ścian i sufitów oraz do drewna. |
| Wymiar d2 (d2) | 4,20 mm |
| Wymiar d3 (d3) | 5,25 mm |
| Wymiar d4 (d4) | 10 mm |

























