Wkręty oczkowe z gwintem do drewna Art. 9079 A2 5,25X30
1,98 złszt. (1,61 zł netto)
Haki z gwintem metrycznym Art. 9081 A2 M 6X60
2,71 złszt. (2,20 zł netto)
Haki z gwintem metrycznym Art. 9081 A2 M 5X50
SKU:
Art. 9081 A2 M 5X50
RODZAJ
HAKOWE
1,78 złszt. (1,45 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| RODZAJ | HAKOWE |
|---|---|
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 0,94 kg |
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 50 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Produkcja maszyn |
| Długość gwintu (b) | 23 mm |
| Zastosowania | Idealne do ścian i sufitów oraz do maszyn. |
| Wymiar d2 (d2) | 4,40 mm |
| Wymiar d3 (d3) | 16 mm |

























