Wkręty oczkowe z gwintem do drewna Art. 9079 A2 4,4X40
1,44 złszt. (1,17 zł netto)
Wkręty oczkowe z gwintem do drewna Art. 9079 A2 5,25X30
1,98 złszt. (1,61 zł netto)
Wkręty oczkowe z gwintem do drewna Art. 9079 A2 4,7X30
SKU:
Art. 9079 A2 4,7X30
RODZAJ
OCZKOWE
1,32 złszt. (1,07 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| RODZAJ | OCZKOWE |
|---|---|
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 0,74 kg |
| Średnica (d) | 5,80 mm |
| Długość całkowita (l) | 30 mm |
| Typ gwintu | Wątek drewna |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje drewniane |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Długość gwintu (b) | 20 mm |
| Zastosowania | Idealne do ścian i sufitów oraz do drewna. |
| Wymiar d2 (d2) | 4,20 mm |
| Wymiar d3 (d3) | 4,70 mm |
| Wymiar d4 (d4) | 8 mm |

























