Rozetki pełne NF E 27-619 A4 M 8
1,75 złszt. (1,42 zł netto)
Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A2 M 10X16
3,37 złszt. (2,74 zł netto)
Śruby z łbem walcowym podkładkowym i gniazdem na torx Art. 14579 A2-70 M 8X35/35 TX40
SKU:
Art. 14579 A2-70 M 8X35/35 TX40
RODZAJ
WALCOWE
1,81 złszt. (1,47 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| RODZAJ | WALCOWE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 1,90 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 35 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 700 N/mm² |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX40 |
| Długość gwintu (b) | 35 mm |
| Wysokość łba (k) | 8 mm |
| Kształt głowy | głowica cylindrów |
| Zastosowania | Do użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz w środowisku bez większej zawartości chloru i dwutlenku siarki. |

























