Śruby z dużym łbem grzybkowym i nacięciem prostym NF E 27-128 A4 M 8X80
4,19 złszt. (3,41 zł netto)
Nakrętki skrzydełkowe, forma USA Art. 315 A2 M 10
1,18 złszt. (0,96 zł netto)
Śruby z dużym łbem grzybkowym i nacięciem prostym NF E 27-128 A4 M 8X90
SKU:
NF E 27-128 A4 M 8X90
RODZAJ
GRZYBKOWE
4,61 złszt. (3,75 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| RODZAJ | GRZYBKOWE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 3,49 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu | Rowek |
| Szerokość rowka (n) | 2,30 mm |
| Głębokość rowka (t) | 1,50 mm |
| Obszar zastosowań | Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wysokość łba (k) | 4,40 mm |
| Kształt głowy | Risso |
| Zastosowania | Idealne do maszyn. |

























