Śruby z łbem walcowym podkładkowym i gniazdem na torx Art. 14579 A2-70 M 8X35/35 TX40
1,81 złszt. (1,47 zł netto)
Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A2 M 10X20
3,43 złszt. (2,79 zł netto)
Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A2 M 10X16
SKU:
Art. 316 A2 M 10X16
RODZAJ
SKRZYDEŁKOWE
3,37 złszt. (2,74 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| RODZAJ | SKRZYDEŁKOWE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 2,83 kg |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wymiar e (e) | 36 mm |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 16 mm |
| Wysokość skrzydełka (h) | 17 mm |
| Kształt głowy | skrzydło |
| Zastosowania | Idealne do maszyn i konstrukcji stalowych. |

























