Śruby dwugwintowe, sześciokąt na połowie Art. 9082 A4 M 8X90
6,80 złszt. (5,53 zł netto)
Śruby z łbem hakowym typ 40/22 Art. 9095 1.4571 M 10X40
25,76 złszt. (20,94 zł netto)
Śruby z łbem hakowym typ 50/30 Art. 9094 A4 M 12X30
SKU:
Art. 9094 A4 M 12X30
RODZAJ
HAKOWE
38,11 złszt. (30,98 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| RODZAJ | HAKOWE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 7,46 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 30 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wysokość łba (k) | 10 mm |
| Kształt głowy | hak głowa |
| Zastosowania | Idealne do konstrukcji stalowych i kolektorów słonecznych. |
| Wymiar h (h) | 12 mm |
| Wymiar e (e) | 20 mm |
| Szerokość łba (b1) | 14,30 mm |

























