Śruby dwugwintowe, sześciokąt na połowie Art. 9082 A4 M 8X80
5,44 złszt. (4,42 zł netto)
Śruby z łbem hakowym typ 50/30 Art. 9094 A4 M 12X30
38,11 złszt. (30,98 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt na połowie Art. 9082 A4 M 8X90
SKU:
Art. 9082 A4 M 8X90
RODZAJ
DWUSTRONNE
6,80 złszt. (5,53 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 2,18 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Obszar zastosowań | Branża sanitarna, Elektryka, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | SW 6 |
| Zastosowania | belek itd. do sufitu. Do mocowania podkonstrukcji kolektorów słonecznych Dla punktów sprzedaży kolektorów słonecznych Różne wykonania i zestawy, Do podwieszenia korytek kablowych, rur |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 37 mm |
| Dł. gwintu metrycznego (lm) | 40 mm |

























