Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 20X35
17,93 złszt. (14,58 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 20X45
20,70 złszt. (16,83 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 20X40
SKU:
DIN 939 A4 M 20X40
RODZAJ
DWUSTRONNE
19,24 złszt. (15,64 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 13,00 kg |
| Średnica (d) | 20 mm |
| Długość całkowita (l) | 40 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 25 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 30,70 mm |

























