Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 20X120
49,46 złszt. (40,21 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 20X40
19,24 złszt. (15,64 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A4 M 20X35
SKU:
DIN 939 A4 M 20X35
RODZAJ
DWUSTRONNE
17,93 złszt. (14,58 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 12,80 kg |
| Średnica (d) | 20 mm |
| Długość całkowita (l) | 35 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 25 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 25,70 mm |

























