Produkt Art. 9082 A2 M 12X200 SW 9 mont. mit EPDM
7,70 złszt. (6,26 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt pod klucz w połowie Art. 9082 A2 M 12X250
8,70 złszt. (7,07 zł netto)
Śruby dwugwintowe z DIN 125 + 934 + EPDM Art. 9082 A2 M 12X200 SW 9 zamontowany
SKU:
Art. 9082 A2 M 12X200 SW 9 zamontowany
RODZAJ
DWUSTRONNE
12,59 złszt. (10,24 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 29,30 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 200 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Rodzaj napędu | Sześciokąt |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | SW 9 |
| Zastosowania | Dla punktów sprzedaży kolektorów słonecznych Różne wykonania i zestawy |
| Zalety produktu | DIN 6923, otwór wzdłużny 11 mm, uszczelka EPDM, Zmontowane kompletnie z podkładką (Art. 9035) 82x40x5 |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 80 mm |
| Dł. gwintu metrycznego (lm) | 100 mm |

























