Śruby dwugwintowe z DIN 125 + 934 + EPDM Art. 9082 A2 M 12X200 SW 9 zamontowany
12,59 złszt. (10,24 zł netto)
Śruby dwugwintowe na klucz (szesciokat) Art. 9082 A2 M 12X250 SW 9
8,61 złszt. (7,00 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt pod klucz w połowie Art. 9082 A2 M 12X250
SKU:
Art. 9082 A2 M 12X250
RODZAJ
DWUSTRONNE
8,70 złszt. (7,07 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 8 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 16,00 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 250 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Rodzaj napędu | Sześciokąt |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | SW 10 |
| Zastosowania | belek itd. do sufitu., Do podwieszenia korytek kablowych, rur |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 57 mm |
| Dł. gwintu metrycznego (lm) | 100 mm |

























