Śruby dwugwintowe, sześciokąt pod klucz w połowie Art. 9082 A2 M 8X180
4,08 złszt. (3,32 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt pod klucz w połowie Art. 9082 A2 M 8X200
4,92 złszt. (4,00 zł netto)
Śruby dwugwintowe z DIN 125 + 9021 + 934 + EPDM Art. 9082 A2 M 8X180 zamontowany
SKU:
Art. 9082 A2 M 8X180 zamontowany
RODZAJ
DWUSTRONNE
6,56 złszt. (5,33 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 6,31 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 180 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | * |
| Zastosowania | Dla punktów sprzedaży kolektorów słonecznych Różne wykonania i zestawy |
| Zalety produktu | DIN 9021 (M10), DIN 934, uszczelka EPDM, Zmontowane kompletnie z DIN 125 |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 62 mm |
| Dł. gwintu metrycznego (lm) | 50 mm |

























