Śruby dwugwintowe, sześciokąt na połowie i gniazdo na torx Art. 9082 A2 M 8X160 TX25
6,99 złszt. (5,68 zł netto)
Śruby dwugwintowe z DIN 125 + 9021 + 934 + EPDM Art. 9082 A2 M 8X180 zamontowany
6,56 złszt. (5,33 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt pod klucz w połowie Art. 9082 A2 M 8X180
SKU:
Art. 9082 A2 M 8X180
RODZAJ
DWUSTRONNE
4,08 złszt. (3,32 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 4,38 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 180 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Obszar zastosowań | Branża sanitarna, Elektryka, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | * |
| Zastosowania | belek itd. do sufitu. Do mocowania podkonstrukcji kolektorów słonecznych Dla punktów sprzedaży kolektorów słonecznych Różne wykonania i zestawy * bez odcinka sześciokątnego między gwintami, Do podwieszenia korytek kablowych, rur |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 62 mm |
| Dł. gwintu metrycznego (lm) | 50 mm |

























