Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 24X95
76,47 złszt. (62,17 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 5X110
18,67 złszt. (15,18 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 5X100
SKU:
DIN 835 A4 M 5X100
RODZAJ
DWUSTRONNE
16,95 złszt. (13,78 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 1,59 kg |
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 100 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 10 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 16 mm |

























