Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 24X90
70,80 złszt. (57,56 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 5X100
16,95 złszt. (13,78 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 24X95
SKU:
DIN 835 A4 M 24X95
RODZAJ
DWUSTRONNE
76,47 złszt. (62,17 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 22 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 45,20 kg |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (l) | 95 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 48 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 54 mm |

























