Śruby oczkowe Art. 9078 A2 M 8X60
3,83 złszt. (3,11 zł netto)
Śruby oczkowe Art. 9078 A2 M 8X80
4,55 złszt. (3,70 zł netto)
Śruby oczkowe Art. 9078 A2 M 8X70
SKU:
Art. 9078 A2 M 8X70
RODZAJ
OCZKOWE
4,18 złszt. (3,40 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| RODZAJ | OCZKOWE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 3,69 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 70 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Długość gwintu (b) | 65 mm |
| Zastosowania | Idealne do ścian i sufitów oraz do maszyn. |
| Wymiar d2 (d2) | 7,05 mm |
| Średnica oczka (d3) | 12 mm |

























