Śruby oczkowe Art. 9078 A2 M 6X50
1,75 złszt. (1,42 zł netto)
Śruby oczkowe Art. 9078 A2 M 8X30
2,87 złszt. (2,33 zł netto)
Śruby oczkowe Art. 9078 A2 M 6X60
SKU:
Art. 9078 A2 M 6X60
RODZAJ
OCZKOWE
2,25 złszt. (1,83 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| RODZAJ | OCZKOWE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 1,83 kg |
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 60 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Długość gwintu (b) | 57 mm |
| Zastosowania | Idealne do ścian i sufitów oraz do maszyn. |
| Wymiar d2 (d2) | 5,25 mm |
| Średnica oczka (d3) | 10 mm |

























