Śruby oczkowe Art. 9078 A2 M 4X20
0,49 złszt. (0,40 zł netto)
Śruby oczkowe Art. 9078 A2 M 4X40
0,68 złszt. (0,55 zł netto)
Śruby oczkowe Art. 9078 A2 M 4X30
SKU:
Art. 9078 A2 M 4X30
RODZAJ
OCZKOWE
0,59 złszt. (0,48 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| RODZAJ | OCZKOWE |
|---|---|
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 0,46 kg |
| Średnica (d) | 4 mm |
| Długość całkowita (l) | 30 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Długość gwintu (b) | 27 mm |
| Zastosowania | Idealne do ścian i sufitów oraz do maszyn. |
| Wymiar d2 (d2) | 3,50 mm |
| Średnica oczka (d3) | 6 mm |

























