Śruby zamkowe z łbem grzybkowym, podsadzeniem czworokątnym, pełnym gwintem DIN 603 A4 M 12X110/110
7,99 złszt. (6,50 zł netto)
Śruby zamkowe z łbem grzybkowym, podsadzeniem czworokątnym, pełnym gwintem DIN 603 A4 M 12X120/120
7,39 złszt. (6,01 zł netto)
Śruby zamkowe z łbem grzybkowym, podsadzeniem czworokątnym DIN 603 A4 M 12X120
SKU:
DIN 603 A4 M 12X120
RODZAJ
ZAMKOWE
9,30 złszt. (7,56 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| RODZAJ | ZAMKOWE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 11,32 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 120 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 700 N/mm² |
| Długość gwintu (b) | 30 mm |
| Wysokość łba (k) | 6,95 mm |
| Kształt głowy | Grzybkowym |
| Zastosowania | Idealne do maszyn i konstrukcji stalowych i kolektorów słonecznych. |
| Średnica łba (dk) | 30,65 mm |
| Wymiar v (v) | 12,70 mm |

























