Śruby zamkowe z łbem grzybkowym, podsadzeniem czworokątnym, pełnym gwintem DIN 603 A4 M 10X80/80
3,32 złszt. (2,70 zł netto)
Śruby zamkowe z łbem grzybkowym, podsadzeniem czworokątnym, pełnym gwintem DIN 603 A4 M 10X90/90
3,82 złszt. (3,11 zł netto)
Śruby zamkowe z łbem grzybkowym, podsadzeniem czworokątnym DIN 603 A4 M 10X90
SKU:
DIN 603 A4 M 10X90
RODZAJ
ZAMKOWE
4,74 złszt. (3,85 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| RODZAJ | ZAMKOWE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 5,85 kg |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 700 N/mm² |
| Długość gwintu (b) | 26 mm |
| Wysokość łba (k) | 5,38 mm |
| Kształt głowy | Grzybkowym |
| Zastosowania | Idealne do maszyn i konstrukcji stalowych i kolektorów słonecznych. |
| Średnica łba (dk) | 24,65 mm |
| Wymiar v (v) | 10,58 mm |

























