Śruby zabezpieczające z łbem walcowym i dwoma otworami Art. 9101 A2 M 5X30 SP10
1,34 złszt. (1,09 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem walcowym i dwoma otworami Art. 9101 A2 M 6X12 SP1/4
1,57 złszt. (1,28 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem walcowym i dwoma otworami Art. 9101 A2 M 6X10 SP1/4
SKU:
Art. 9101 A2 M 6X10 SP1/4
RODZAJ
ZABEZPIECZAJĄCE
1,55 złszt. (1,26 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| RODZAJ | ZABEZPIECZAJĄCE |
|---|---|
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 0,44 kg |
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 10 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu | Dwuotworowy |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe, Zabezpieczenia |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | SP-1/4 |
| Wysokość łba (k) | 3,30 mm |
| Kształt głowy | głowica obiektywu |
| Zastosowania | Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażowe |
| Zalety produktu | – Bezpieczne gniazdo 2-otworowe – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bit |

























