Śruby zabezpieczające z łbem walcowym i dwoma otworami Art. 9101 A2 M 5X20 SP10
1,28 złszt. (1,04 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem walcowym i dwoma otworami Art. 9101 A2 M 5X30 SP10
1,34 złszt. (1,09 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem walcowym i dwoma otworami Art. 9101 A2 M 5X25 SP10
SKU:
Art. 9101 A2 M 5X25 SP10
RODZAJ
ZABEZPIECZAJĄCE
1,30 złszt. (1,06 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| RODZAJ | ZABEZPIECZAJĄCE |
|---|---|
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 0,44 kg |
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 25 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu | Dwuotworowy |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe, Zabezpieczenia |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | SP-10 |
| Wysokość łba (k) | 2,75 mm |
| Kształt głowy | głowica obiektywu |
| Zastosowania | Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażowe |
| Zalety produktu | – Bezpieczne gniazdo 2-otworowe – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bit |

























