Śruby zabezpieczające z łbem stożkowym, płaskim i dwoma otworami Art. 9103 A2 M 6X12 SP1/4
1,55 złszt. (1,26 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem stożkowym, płaskim i dwoma otworami Art. 9103 A2 M 6X20 SP1/4
1,61 złszt. (1,31 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem stożkowym, płaskim i dwoma otworami Art. 9103 A2 M 6X16 SP1/4
SKU:
Art. 9103 A2 M 6X16 SP1/4
RODZAJ
ZABEZPIECZAJĄCE
1,57 złszt. (1,28 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| RODZAJ | ZABEZPIECZAJĄCE |
|---|---|
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 0,40 kg |
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 16 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu | Dwuotworowy |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe, Zabezpieczenia |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | SP-1/4 |
| Wysokość łba (k) | 3,45 mm |
| Kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Zastosowania | Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażowe |
| Zalety produktu | – Bezpieczne gniazdo 2-otworowe – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bit |

























