Śruby zabezpieczające z łbem stożkowym, płaskim i dwoma otworami Art. 9103 A2 M 3X12 SP4
1,01 złszt. (0,82 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem stożkowym, płaskim i dwoma otworami Art. 9103 A2 M 3X20 SP4
1,06 złszt. (0,86 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem stożkowym, płaskim i dwoma otworami Art. 9103 A2 M 3X16 SP4
SKU:
Art. 9103 A2 M 3X16 SP4
RODZAJ
ZABEZPIECZAJĄCE
1,04 złszt. (0,85 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| RODZAJ | ZABEZPIECZAJĄCE |
|---|---|
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 0,08 kg |
| Średnica (d) | 3 mm |
| Długość całkowita (l) | 16 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu | Dwuotworowy |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe, Zabezpieczenia |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | SP-4 |
| Wysokość łba (k) | 1,75 mm |
| Kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Zastosowania | Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażowe |
| Zalety produktu | – Bezpieczne gniazdo 2-otworowe – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bit |

























