Śruby zabezpieczające z łbem stożkowym, płaskim, gniazdo na imbus z zatyczką Art. 9141 A2 M 8X60 z korkiem
4,80 złszt. (3,90 zł netto)
Nakrętki zrywalne z momentem zrywania 18-25 Nm Art. 9155 A2 M 8X20
3,38 złszt. (2,75 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem stożkowym, płaskim, gniazdo na imbus z zatyczką Art. 9141 A2 M 8X70 z korkiem
SKU:
Art. 9141 A2 M 8X70 z korkiem
RODZAJ
ZABEZPIECZAJĄCE
4,97 złszt. (4,04 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| RODZAJ | ZABEZPIECZAJĄCE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 2,75 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 70 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe, Zabezpieczenia |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wysokość łba (k) | 4,60 mm |
| Kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Zastosowania | Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażowe. Zaślepka dołączona luzem. |
| Zalety produktu | – Śruba + zaślepka w jednym opakowaniu – Mocowanie bez możliwości odkręcenia |
| Średnica łba (dk) | 16 mm |

























