Śruby zabezpieczające z łbem stożkowym, płaskim, gniazdo na imbus z zatyczką Art. 9141 A2 M 12X50 z korkiem
SKU:
Art. 9141 A2 M 12X50 z korkiem
RODZAJ
ZABEZPIECZAJĄCE
8,39 złszt. (6,82 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| RODZAJ | ZABEZPIECZAJĄCE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 4,55 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 50 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe, Zabezpieczenia |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wysokość łba (k) | 6,50 mm |
| Kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Zastosowania | Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażowe. Zaślepka dołączona luzem. |
| Zalety produktu | – Śruba + zaślepka w jednym opakowaniu – Mocowanie bez możliwości odkręcenia |
| Średnica łba (dk) | 24 mm |

























