Śruby zabezpieczające z łbem stożkowym, płaskim, gniazdo na imbus z bolcem Art. 9113 A2 M 6X12 ISK-PIN 4
SKU:
Art. 9113 A2 M 6X12 ISK-PIN 4
RODZAJ
ZABEZPIECZAJĄCE
0,42 złszt. (0,34 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| RODZAJ | ZABEZPIECZAJĄCE |
|---|---|
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 0,31 kg |
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 12 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu | Imbus z pinem |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe, Zabezpieczenia |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | SW 4 PIN |
| Wysokość łba (k) | 3,45 mm |
| Kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Zastosowania | Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażowe |
| Zalety produktu | – Bezpieczne gniazdo z pinem – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bit |

























