Śruby zabezpieczające z łbem stożkowym, płaskim, gniazdo na imbus z bolcem Art. 9113 A2 M 4X40 ISK-PIN 2,5
SKU:
Art. 9113 A2 M 4X40 ISK-PIN 2,5
RODZAJ
ZABEZPIECZAJĄCE
0,45 złszt. (0,37 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| RODZAJ | ZABEZPIECZAJĄCE |
|---|---|
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 0,35 kg |
| Średnica (d) | 4 mm |
| Długość całkowita (l) | 40 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu | Imbus z pinem |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe, Zabezpieczenia |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | SW 2,5 PIN |
| Wysokość łba (k) | 2,40 mm |
| Kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Zastosowania | Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażowe |
| Zalety produktu | – Bezpieczne gniazdo z pinem – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bit |

























