Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na imbus z bolcem Art. 9111 A2 M 8X70 HEX-PIN 5
1,82 złszt. (1,48 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem stożkowym, płaskim, gniazdo na imbus z bolcem Art. 9113 A2 M 10X20 ISK-PIN 6
1,60 złszt. (1,30 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem stożkowym, płaskim, gniazdo na imbus z bolcem Art. 9113 A2 M 10X16 ISK-PIN 6
SKU:
Art. 9113 A2 M 10X16 ISK-PIN 6
RODZAJ
ZABEZPIECZAJĄCE
1,49 złszt. (1,21 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| RODZAJ | ZABEZPIECZAJĄCE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 1,21 kg |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 16 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu | Imbus z pinem |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe, Zabezpieczenia |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | SW 6 PIN |
| Wysokość łba (k) | 5,50 mm |
| Kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Zastosowania | Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażowe |
| Zalety produktu | – Bezpieczne gniazdo z pinem – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bit |

























