Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na torx z bolcem Art. 9121 A2 M 12X60 TX-PIN 55
5,20 złszt. (4,23 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na torx z bolcem Art. 9121 A2 M 12X80 TX-PIN 55
6,58 złszt. (5,35 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na torx z bolcem Art. 9121 A2 M 12X70 TX-PIN 55
SKU:
Art. 9121 A2 M 12X70 TX-PIN 55
RODZAJ
ZABEZPIECZAJĄCE
5,67 złszt. (4,61 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| RODZAJ | ZABEZPIECZAJĄCE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 5,90 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 70 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu | Gniazdo gwiazdkowe z pinem |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe, Zabezpieczenia |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | TX55 PIN |
| Wysokość łba (k) | 6,60 mm |
| Kształt głowy | Grzybkowym |
| Zastosowania | Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażowe |
| Zalety produktu | – Bezpieczne gniazdo z pinem – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bit |

























