Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na torx z bolcem Art. 9121 A2 M 12X30 TX-PIN 55
3,00 złszt. (2,44 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na torx z bolcem Art. 9121 A2 M 12X50 TX-PIN 55
4,24 złszt. (3,45 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na torx z bolcem Art. 9121 A2 M 12X40 TX-PIN 55
SKU:
Art. 9121 A2 M 12X40 TX-PIN 55
RODZAJ
ZABEZPIECZAJĄCE
3,65 złszt. (2,97 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| RODZAJ | ZABEZPIECZAJĄCE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 3,81 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 40 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu | Gniazdo gwiazdkowe z pinem |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe, Zabezpieczenia |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | TX55 PIN |
| Wysokość łba (k) | 6,60 mm |
| Kształt głowy | Grzybkowym |
| Zastosowania | Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażowe |
| Zalety produktu | – Bezpieczne gniazdo z pinem – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bit |

























