Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na torx z bolcem Art. 9121 A2 M 10X65 TX-PIN 45
2,98 złszt. (2,42 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na torx z bolcem Art. 9121 A2 M 10X75 TX-PIN 45
3,46 złszt. (2,81 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na torx z bolcem Art. 9121 A2 M 10X70 TX-PIN 45
SKU:
Art. 9121 A2 M 10X70 TX-PIN 45
RODZAJ
ZABEZPIECZAJĄCE
3,22 złszt. (2,62 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| RODZAJ | ZABEZPIECZAJĄCE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 4,10 kg |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 70 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu | Gniazdo gwiazdkowe z pinem |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe, Zabezpieczenia |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | TX45 PIN |
| Wysokość łba (k) | 5,50 mm |
| Kształt głowy | Grzybkowym |
| Zastosowania | Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażowe |
| Zalety produktu | – Bezpieczne gniazdo z pinem – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bit |

























