Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na torx z bolcem Art. 9121 A2 M 10X16 TX-PIN 45
1,48 złszt. (1,20 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na torx z bolcem Art. 9121 A2 M 10X25 TX-PIN 45
1,65 złszt. (1,34 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na torx z bolcem Art. 9121 A2 M 10X20 TX-PIN 45
SKU:
Art. 9121 A2 M 10X20 TX-PIN 45
RODZAJ
ZABEZPIECZAJĄCE
1,55 złszt. (1,26 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| RODZAJ | ZABEZPIECZAJĄCE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 1,60 kg |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 20 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu | Gniazdo gwiazdkowe z pinem |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe, Zabezpieczenia |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | TX45 PIN |
| Wysokość łba (k) | 5,50 mm |
| Kształt głowy | Grzybkowym |
| Zastosowania | Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażowe |
| Zalety produktu | – Bezpieczne gniazdo z pinem – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bit |

























