Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na imbus z zatyczką Art. 9140 A2 M 8X50 z korkiem
4,45 złszt. (3,62 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na imbus z zatyczką Art. 9140 A2 M 8X70 z korkiem
5,18 złszt. (4,21 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na imbus z zatyczką Art. 9140 A2 M 8X60 z korkiem
SKU:
Art. 9140 A2 M 8X60 z korkiem
RODZAJ
ZABEZPIECZAJĄCE
4,80 złszt. (3,90 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| RODZAJ | ZABEZPIECZAJĄCE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 2,38 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 60 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe, Zabezpieczenia |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | SW 5 |
| Wysokość łba (k) | 4,40 mm |
| Kształt głowy | Grzybkowym |
| Zastosowania | Wykonanie: Zaślepka wbijana po wkręceniu śruby. Zaślepka dołączona luzem. |
| Zalety produktu | – Śruba + zaślepka w jednym opakowaniu – Mocowanie bez możliwości odkręcenia |
| Średnica łba (dk) | 14 mm |

























