Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na imbus z bolcem Art. 9111 A2 M 8X30 ISK-PIN 5
0,96 złszt. (0,78 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na imbus z bolcem Art. 9111 A2 M 8X40 ISK-PIN 5
1,19 złszt. (0,97 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na imbus z bolcem Art. 9111 A2 M 8X35 HEX-PIN 5
SKU:
Art. 9111 A2 M 8X35 HEX-PIN 5
RODZAJ
ZABEZPIECZAJĄCE
1,11 złszt. (0,90 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| RODZAJ | ZABEZPIECZAJĄCE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 1,44 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 35 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu | Imbus z pinem |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe, Zabezpieczenia |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | SW 5 PIN |
| Wysokość łba (k) | 4,40 mm |
| Kształt głowy | Grzybkowym |
| Zastosowania | Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażowe |
| Zalety produktu | – Bezpieczne gniazdo z pinem – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bit |

























