Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na imbus z bolcem Art. 9111 A2 M 3X20 ISK-PIN 2
0,36 złszt. (0,29 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na imbus z bolcem Art. 9111 A2 M 3X8 ISK-PIN 2
0,31 złszt. (0,25 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na imbus z bolcem Art. 9111 A2 M 3X6 ISK-PIN 2
SKU:
Art. 9111 A2 M 3X6 ISK-PIN 2
RODZAJ
ZABEZPIECZAJĄCE
0,28 złszt. (0,23 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| RODZAJ | ZABEZPIECZAJĄCE |
|---|---|
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 0,05 kg |
| Średnica (d) | 3 mm |
| Długość całkowita (l) | 6 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu | Imbus z pinem |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe, Zabezpieczenia |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | SW 2 PIN |
| Wysokość łba (k) | 1,65 mm |
| Kształt głowy | Grzybkowym |
| Zastosowania | Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażowe |
| Zalety produktu | – Bezpieczne gniazdo z pinem – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bit |

























