Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na imbus z bolcem Art. 9111 A2 M 12X70 HEX-PIN 8
4,99 złszt. (4,06 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na imbus z bolcem Art. 9111 A2 M 3,5X12 ISK-PIN 2
0,34 złszt. (0,28 zł netto)
Śruby zabezpieczające z łbem grzybkowym, gniazdo na imbus z bolcem Art. 9111 A2 M 12X80 HEX-PIN 8
SKU:
Art. 9111 A2 M 12X80 HEX-PIN 8
RODZAJ
ZABEZPIECZAJĄCE
5,40 złszt. (4,39 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| RODZAJ | ZABEZPIECZAJĄCE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 6,60 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 80 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu | Imbus z pinem |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe, Zabezpieczenia |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | SW 8 PIN |
| Wysokość łba (k) | 6,60 mm |
| Kształt głowy | Grzybkowym |
| Zastosowania | Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażowe |
| Zalety produktu | – Bezpieczne gniazdo z pinem – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bit |

























