Śruby z łbem walcowym z gniazdem na torx ISO 14579 A2-70 M 6X50 TX30
0,84 złszt. (0,68 zł netto)
Śruby z łbem walcowym z gniazdem na torx ISO 14579 A2-70 M 6X55 TX30
0,91 złszt. (0,74 zł netto)
Śruby z łbem walcowym z gniazdem na torx ISO 14579 A2-70 M 6X50/50 TX30
SKU:
ISO 14579 A2-70 M 6X50/50 TX30
RODZAJ
WALCOWE
0,87 złszt. (0,71 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| RODZAJ | WALCOWE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 1,32 kg |
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 50 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 700 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | TX30 |
| Długość gwintu (b) | 50 mm |
| Wysokość łba (k) | 6 mm |
| Kształt głowy | głowica cylindrów |
| Zalety produktu | Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanie |
| Średnica łba (dk) | 10 mm |

























