Śruby z łbem walcowym, niskim, gniazdo na imbus DIN 7984 A2 M 16X45
11,19 złszt. (9,10 zł netto)
Śruby z łbem walcowym, niskim, gniazdo na imbus DIN 7984 A2 M 16X55
13,21 złszt. (10,74 zł netto)
Śruby z łbem walcowym, niskim, gniazdo na imbus DIN 7984 A2 M 16X50
SKU:
DIN 7984 A2 M 16X50
RODZAJ
WALCOWE
9,05 złszt. (7,36 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| RODZAJ | WALCOWE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 8,96 kg |
| Średnica (d) | 16 mm |
| Długość całkowita (l) | 50 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu | Imbus |
| Obszar zastosowań | Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | SW 12 |
| Długość gwintu (b) | 50 mm |
| Wysokość łba (k) | 9 mm |
| Kształt głowy | głowica cylindrów |
| Zastosowania | Idealne do maszyn. |

























