Śruby z łbem stożkowym i płaskim nacięcie proste DIN 963 A2 M 4X90
0,46 złszt. (0,37 zł netto)
Śruby z łbem stożkowym i płaskim nacięcie proste DIN 963 A2 M 5X100
0,70 złszt. (0,57 zł netto)
Śruby z łbem stożkowym i płaskim nacięcie proste DIN 963 A2 M 5X10
SKU:
DIN 963 A2 M 5X10
RODZAJ
STOŻKOWE
0,10 złszt. (0,08 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| RODZAJ | STOŻKOWE |
|---|---|
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 0,17 kg |
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 10 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 9,20 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,50 mm |
| Rodzaj napędu (Antr.-Form) | Rowek |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 700 N/mm² |
| Zastosowania | Idealne do maszyn. |
| Obszar zastosowań | Produkcja maszyn |

























