Śruby z łbem stożkowym i płaskim nacięcie proste DIN 963 A2 M 4X35
0,15 złszt. (0,12 zł netto)
Śruby z łbem stożkowym i płaskim nacięcie proste DIN 963 A2 M 4X40
0,17 złszt. (0,14 zł netto)
Śruby z łbem stożkowym i płaskim nacięcie proste DIN 963 A2 M 4X4
SKU:
DIN 963 A2 M 4X4
RODZAJ
STOŻKOWE
0,07 złszt. (0,06 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| RODZAJ | STOŻKOWE |
|---|---|
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 0,06 kg |
| Średnica (d) | 4 mm |
| Długość całkowita (l) | 4 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 7,50 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,20 mm |
| Rodzaj napędu (Antr.-Form) | Rowek |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Zastosowania | Idealne do maszyn. |
| Obszar zastosowań | Produkcja maszyn |

























