Śruby z łbem stożkowym i płaskim nacięcie proste DIN 963 A2 M 3,5X5
0,06 złszt. (0,05 zł netto)
Śruby z łbem stożkowym i płaskim nacięcie proste DIN 963 A2 M 3,5X55
0,21 złszt. (0,17 zł netto)
Śruby z łbem stożkowym i płaskim nacięcie proste DIN 963 A2 M 3,5X50
SKU:
DIN 963 A2 M 3,5X50
RODZAJ
STOŻKOWE
0,20 złszt. (0,16 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| RODZAJ | STOŻKOWE |
|---|---|
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 0,32 kg |
| Średnica (d) | 3,50 mm |
| Długość całkowita (l) | 50 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 6,50 mm |
| Wysokość łba (k) | 1,93 mm |
| Rodzaj napędu (Antr.-Form) | Rowek |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Zastosowania | Idealne do maszyn. |
| Obszar zastosowań | Produkcja maszyn |

























