Śruby z łbem soczewkowym, stożkowym z gniazdem na torx ISO 14584 A4 M 6X20 TX30
0,37 złszt. (0,30 zł netto)
Śruby z łbem soczewkowym, stożkowym z gniazdem na torx ISO 14584 A4 M 6X25 TX30
0,43 złszt. (0,35 zł netto)
Śruby z łbem soczewkowym, stożkowym z gniazdem na torx ISO 14584 A4 M 6X22 TX30
SKU:
ISO 14584 A4 M 6X22 TX30
RODZAJ
STOŻKOWE
0,39 złszt. (0,32 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| RODZAJ | STOŻKOWE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 0,51 kg |
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 22 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Obszar zastosowań | Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 700 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | TX30 |
| Wysokość łba (k) | 3,30 mm |
| Kształt głowy | Wychowany |
| Średnica łba (dk) | 11,30 mm |

























