Śruby z łbem mloteczkowym, podsadzenie kwadratowe typ 28/15 Art. 9097 A2 M 8X65
2,28 złszt. (1,85 zł netto)
Śruby z łbem mloteczkowym, podsadzenie kwadratowe typ 28/15 Art. 9097 A4 M 10X20
12,60 złszt. (10,24 zł netto)
Śruby z łbem mloteczkowym, podsadzenie kwadratowe typ 28/15 Art. 9097 A2 M 8X70
SKU:
Art. 9097 A2 M 8X70
RODZAJ
MŁOTECZKOWE
2,55 złszt. (2,07 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| RODZAJ | MŁOTECZKOWE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 3,00 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 70 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 700 N/mm² |
| Wysokość łba (k) | 4 mm |
| Kształt głowy | Hammerhead |
| Zastosowania | Idealne do konstrukcji stalowych i kolektorów słonecznych. |
| Szerokość łba (b1) | 10 mm |
| Długość łba (b2) | 22,73 mm |

























