Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A4 M 5X10
1,49 złszt. (1,21 zł netto)
Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A4 M 5X16
1,59 złszt. (1,29 zł netto)
Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A4 M 5X12
SKU:
Art. 316 A4 M 5X12
RODZAJ
SKRZYDEŁKOWE
1,51 złszt. (1,23 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| RODZAJ | SKRZYDEŁKOWE |
|---|---|
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 0,60 kg |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Średnica (d) | 5 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wymiar e (e) | 22 mm |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 12 mm |
| Wysokość skrzydełka (h) | 10,50 mm |
| Kształt głowy | skrzydło |
| Zastosowania | Idealne do maszyn i konstrukcji stalowych. |

























