Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A4 M 12X45
14,30 złszt. (11,63 zł netto)
Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A4 M 12X55
16,27 złszt. (13,23 zł netto)
Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A4 M 12X50
SKU:
Art. 316 A4 M 12X50
RODZAJ
SKRZYDEŁKOWE
14,98 złszt. (12,18 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| RODZAJ | SKRZYDEŁKOWE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 7,54 kg |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wymiar e (e) | 47,50 mm |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 50 mm |
| Wysokość skrzydełka (h) | 22,50 mm |
| Kształt głowy | skrzydło |
| Zastosowania | Idealne do maszyn i konstrukcji stalowych. |

























