Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A4 M 12X25
11,59 złszt. (9,42 zł netto)
Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A4 M 12X35
12,79 złszt. (10,40 zł netto)
Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A4 M 12X30
SKU:
Art. 316 A4 M 12X30
RODZAJ
SKRZYDEŁKOWE
11,98 złszt. (9,74 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| RODZAJ | SKRZYDEŁKOWE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 6,22 kg |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wymiar e (e) | 47,50 mm |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 30 mm |
| Wysokość skrzydełka (h) | 22,50 mm |
| Kształt głowy | skrzydło |
| Zastosowania | Idealne do maszyn i konstrukcji stalowych. |

























