Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A2 M 8X50
2,90 złszt. (2,36 zł netto)
Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A2 M 8X60
3,27 złszt. (2,66 zł netto)
Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A2 M 8X55
SKU:
Art. 316 A2 M 8X55
RODZAJ
SKRZYDEŁKOWE
3,04 złszt. (2,47 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| RODZAJ | SKRZYDEŁKOWE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 2,92 kg |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wymiar e (e) | 30 mm |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 55 mm |
| Wysokość skrzydełka (h) | 14,80 mm |
| Kształt głowy | skrzydło |
| Zastosowania | Idealne do maszyn i konstrukcji stalowych. |

























