Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A2 M 6X16
1,18 złszt. (0,96 zł netto)
Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A2 M 6X25
1,29 złszt. (1,05 zł netto)
Śruby skrzydełkowe, forma USA Art. 316 A2 M 6X20
SKU:
Art. 316 A2 M 6X20
RODZAJ
SKRZYDEŁKOWE
1,21 złszt. (0,98 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| RODZAJ | SKRZYDEŁKOWE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 1,03 kg |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Średnica (d) | 6 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wymiar e (e) | 27 mm |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 20 mm |
| Wysokość skrzydełka (h) | 12,70 mm |
| Kształt głowy | skrzydło |
| Zastosowania | Idealne do maszyn i konstrukcji stalowych. |

























